| ptr711 a întrebat:

Fetelor cum v-ar place sa va abordeze un baiat in parc? ce sa va spuna, cum sa se comporte? ajutati-ma dau Funda! puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Să n-o facă.

| AngelWhite99 a răspuns:

Pai daca ma uit la el vreau sa il vad si pe el ca se uita la mine ca imi zambestesa se bage in seama cu mine, sa nu fie un pampalau ci sa aiba curaj, sa o ia tare.

| ElenaElenaPiscupescu a răspuns:

Pai cam ciudata intrebarea, dar din punctul meu de vedere thinking ar trebui sa se uite la tine insistent si tot ar veni aproape de tine, te-ar urmari si pe urma ti-ar spune niste ceva...si asa ar incepe sa discute cu tine thinking

| ptr711 explică (pentru ElenaElenaPiscupescu):

Sunt baiat ma refeream la cum as aborda o fata ce sa-i spun ca sa intru in discutie cu ea?

| Production a răspuns:

Pasul 1: vezi fata- iti place de ea
pasul 2: te duci, te asezi langa ea ca nesimtitu sau daca e in miscare te pui in fata ei
pasul 3: zambesti inainte sa deschizi gura ca sa nu zica ca vrei s-o maltratezi
pasul 4: ii spui de ce ai venit: esti draguta, trebuie sa ne combinam in viitorul apropiat sau depinde Ce Vrei TU, sau: esti frumoasa, trebuie sa iesim la un ceai pe data te la ora X
pasul 5: astepti cele 3 variante:
a) nu e interesata de oferta ta - o lasi in pace, nu incerca sa iriti fata de pomana
b) e interesata de oferta ta - va combinati sau ce i-ai propus
c) pretinde ca nu e interesata ca sa te testeze si sa nu para ca se lasa usor si asa sunt peste 70% - nu o lasi in pace pana nu acepta. Spor
Mie imi place in tramvai, ma asez langa ele si ma uit ca obsedatu in ochii lor pana intreaba care e problema.laughing Si le zic exact ce cred despre ele: "ai niste trasaturi foarte frumoase; cred ca esti foarte draguta" Te descurci tu.
Si nu uita: nu exista esecuri nici lectii de invatat ci doar amintiri amuzante la final. spor

| Oana92 a răspuns (pentru Production):

Varianta d)iti trage o palma...