| Nykola a întrebat:

Cum ii place unui baiat sa se comporte o fata?

11 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Pai 90% din cazuri
la film: lasa-l pe el sa aleaga filmul actiune, thriller. sigur nu vrea sa vada vreo porcarie gen twilight
la scoala/liceu/faq: nu il deranja in pauza, nu sta pe langa el in pauza, nu il bate la cap cu prostiile tale (la scoala se invata nu se pierde vremea)
in cercul vostru de prieteni: nu il sacai cu prostii gen uite mi s-a rupt o unghie. n-ai cumva o ***?
cand mergeti pe strada: nu sarii in jos cand vezi o pereche de pantofi cu puf (gen fetele alea din reclama de la magura)
intr-un cadru intim: sarutal tandru si spune-i ca aparitia lui in viata ta a fost cel mai bun lucru care ti s-a intamplat vreo data trebuie sa o spui de vreo 6-7 ori ca sa ii intre in cap, poti spre exemplu sa il surprinzi cu masaj daca are picioarele obosite, intr-un cadru intim nu aprinde lumanarele prin casa (decat daca n-ai caldura)
peste tot pe unde mergeti plateste doar tu! unii baietii spun ca nu le convine chestia asta. asa ca poti spre exemplu lejer sa ii strecori 200-300 de E in buzunar. v-a fii uimit
nu ii fa cadori gen ursuleti, inimioare, chestii colorate, rujuri,
fa-i cadou spre exemplu un pc (preferabil Alienware)/psp/ps1/ps2/ps3/x-box/wii/nintendo64/cu multe jocuri originale
daca va intalniti cu niste prieteni de-ai lui pe strada cu care el vorbeste tu trebuie sa lasi capul in jos si sa fii umila, supusa daca nu ti-a facut cunostiinta cu pr lui este pentru ca a uitat nu il bate la cap... astea sunt doar cateva sfaturi si mai am multe! postat la 14 Decembrie 2009 18:22

| Aliyaa a răspuns:

Sa fie naturala, sigura pe ea!kiss

Răspuns utilizator avertizat
| デイダラくん a răspuns:

Fi cat de naturala si sincera poti, iti vei da seama...nu ii poti da o intrebare ca si:ce luciu de buze sa folosesc?
baietii sunt doar mai...simply nimic tot... pori vb cu ei si asta poate fi o exp folositoarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie cat mai... la unii iar la altii matur si nu dezmatat depinde de personaliatea baiatului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturalbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barolly poate unora baieti le plac o fata sa fie rebela, dar unora nu, de exemplu eu sunt genul de fata rebela, imi place sa ma distrez, ehh si toti spun ca`s prea rebela.sa fiu kalma[[gen sa merg si sa ma compor ca o moarta phbbbbt biacks] in fine nykola, un baiat ar trebui sa te plaa pentru ceea ce esti, nu pentru c ar vrea el s fi. daca incearca s te schimbe asta inseamna un comprommis si intrt`o relatoie nkd exista iubirea adevarata nu exista compromisurisad pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa fie stilata, inalta, si deschisa la vorba, nu una dinaia.care daca o intrebi ceva. zice nu si aha si sa nu fie panara** ca m-am saturat de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discreta, foarte comica pe scurt depinde de baiat!

| barolly a răspuns:

Sa fie mai nebunatica, plina de viata, sa traiasca clipa etc, nu sa nu zica 2 vb, sa nu fie timida, etc Bye bye