| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ati inceput viata sexuala? (proprie curiozitate) big grin >funda:*:!

10 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Daca ne spui tu prima, iti spunem si noi!happy

| crissyyo a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Pai eu nu am inceput-ohee hee! vreau si eu ideiphbbbbt! laughing

| superdorex a răspuns:

Oricum sfatul meu e sa o incepi cat mai tarziu totusi dupa varsta de 16 ani! Multa bafta!

| foxi a răspuns:

Oare ce ai in cap. cand pui astfel de intrebari?

| Dennys1521 a răspuns:

Nu mi-am inceput-o
dar majoritatea si-o incep,mai mult fara sa gandeasca, de fapt baietii cam gandesc dinainte.
dar intr-un moment de excitare maxima, deja nici baiatul nici fata nu mai gandesc ce fac.
daca esti fata mai bine fii atenta cand si cu cine ti-o incepiwinking!

Răspuns utilizator avertizat
| Tzutzik a răspuns:

Sall! noi aveam un an de cind ne intilneam si 17 ani 9 luni eu de la inceput nu eram pregatita ma temeam, m-am pregatit undeva o luna sau mai mult ca nu am avut pina atunci nimic,si cind am fost gata mi-am inceput-o,a fost frumos petale de trandafir,vin roshu lumminari parfumate prin toata camera, extraordinar, si nu regret ca anume el a fost 1 la minelaughing
multora poate s ale para bizar dar asa a fost, suntem si acum impreuna de la anul eu voi fi la universitate el isi v-a cauta de lucru ca a terminat universitatea sau poate va face masteratul, vom trai impreuna va fi superr!
Bafta tie!

Răspuns utilizator avertizat
| Mircik a răspuns:

Nici eu inca nu am inceputo, dar din cite m-am informat, totul vine de la sine, adica nu e nevoie sa ai vreo teorie sau ceva de genu...big grin fi tu insuti si totu va fi OK! succes.xD

| nebunieee a răspuns:

Si daca iti spunem noi cum neam inceputo pe a noastra tot degeaba k orkum nu o sa fie la fel;-J asta conteaza de tine si de persoana care o ai langa tinewinking :* bafta orkum :Xhappy