| xRallu a întrebat:

Am si eu o curiozitate :p

La ce varsta va`ti inceput viata sexuala? Si daca nu, la ce varsta va`ti gandit sa o faceti?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| alina44 a răspuns:

Chestia asta nu o planifici. Nu poti sa zici: maine, la ora 5 imi incep viata sexuala sau la 20 de ani ...asta o faci cand simti,cand esti pregatita, cand ai alaturi de tine baiatul care te iubeste, te respecta.In momentul in care sunteti constienti ca relatia voastra are un viitor, atunci puteti evolua. Dar asta simtiti voilove struck succes:*

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Mi-am inceput viata sexuala la o varsta la care stiam unde sa pun cratima si la care constientizam ca unele lucruri sunt intimitatile altora si nu ma privesc pe mine.

| Annd a răspuns:

Ce altceva, mai doresti, a sti?

| Morenna10 a răspuns:

Cu siguranta nu inainte de 18 ani... poate pe la 20 si ceva Coprul unei fete nu e pregatit poate nici la 21 de ani pestru asta...

| asdsdsaaas a răspuns:

Am 13 ani dar cred ca pe la 18 19 ani

| Ataaaat a răspuns:

@Roxana Ti'as da funda daca as putea.

| mir3lutzaa a răspuns:

Eu la 17 ani

| KarmenElena a răspuns:

Pai eu ma gandeam pe la 18 - 19 big grin