| ccriss a întrebat:

Cum v-ati simtit dupa ce ati facut sex prima oara?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Putin ciudat,dar bine!
Mergeam pe strada si ma miram bucuroasa ca sunt tot eu,ca am acelasi mers,ca ma saluta cu acelasi aer aceeasi cunoscuti,ca nu par deosebita si nu stie nimeni marele meu secret!happy
Era soare si eu eram asa de fericita c-as fi dansat pe strada, cred ca de-atunci am capatat un anumit zambet, primul meu zambet de femeie si nu mi l-am mai pierdut niciodata!happy

5 răspunsuri:
| Licuriiciu a răspuns:

In ciuda faptului ca m-a durut si dupa si ca eram foarte obosita.Ma simteam bine.ma simteam iubita.

| FelixAndrei a răspuns:

Suuupeeerb!

| alex16tm a răspuns:

Mai ales ca am terminat in ea...super

| PisicutaaMica a răspuns:

Foarte satisfacuta!

| DMentor a răspuns:

Obosit dar al dracu de bine!