| Stefania a întrebat:

Voi cum va alintati iubitul/iubita?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu ii zic pui, iar el mie pisoi!

| Bacemi a răspuns:

In opinia mea cel mai potrivit ar fi pur si simplu sa ii spui pe nume. Eventual o prescurtare. De ex : Cristina sau Criss. Sau poti sa ii spui : iubire, iubito/iubitule, dragoste. Restul mi se par cam aiurea, doar nu suntem la gradinita. Parca sa ii spui puisor, motanel si altele e cam penibil.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai mie imi place s aii zi bithulove struck sau iubirelove struck sau viata mea

| Stefania explică:

@puffu.Eu nu am iubit rolling on the floor

doar v-am intrebat :p

| DevilLife a răspuns:

Eu ii spun iubire sau pui.La fel imi spune si el

| denysame a răspuns:

Eu ii zic 'iubire' el imi zice 'bitha'

| denysame a răspuns:

Oricum.mai exista mai multe cuvinte cum sa ii zici.

| deadea23 a răspuns:

@Soare. nu te supara, esti coca? laughing :-s

| Puffu a răspuns:

Căcăţel : ))).
Nu, acum serios. Nu poti fi tu cea originala? Fara sa te inspiri de la altii?

| Puffu a răspuns:

O sa ai tu!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Putzulica.

| Andandut a răspuns:

Prajiturica, Pishcotzel, Iubi, Iubitzel, Iubirica, Baiatul meu, Febletzea mea, Dragostea mea, Iubirea mea, Iubirea vietii mele, Frumosul meu, Papushelul meu, Dragul meu, Ingerashul meu, Soarele meu, Minunea mea, Ochisor, Ursuletz, Buzatul meu, Ratzoiul meu, Cubuletzul meu de zahar si...cam atat big grin

Tu cum iti alinti iubitul? happy