| andreeamyo a întrebat:

Cum va bagatzi in seama cu un baiat cu care nu ati vb niciodata, dar il placeti?

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Sa zicem ca introduci adresa lui din greseala big grin... vorbesti acolo cu el si poate ii propui/iti propune sa va intanliti undeva.
Hmmm poate un prieten/preitena il stie si iti face cunostinta cu el.
Incearca sa il faci pe el sa te bage in seama nu stiu... sa zicem ca astepti pe cineva la blocul lui (daca sta la bloc ) si poate o sa iti zica ceva/sau ii zici tu ceva.
Daca sunteti din aceiasi scoala va mai intanliti si mai schimbati o vorba.
Il abordezi tu direct fara frica tongue i-ati inima in dinti si poate ai joroc 50-50 big grin Succes sper ca ti-am fost de folos.