| caty870 a întrebat:

am o intrebare pentru fete, voi cand placeti un baiat dc il placeti? din ce motive?

Răspuns Câştigător
| Gabriela0206 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca atunci cand placi pe cineva si stii din ce motive, e o simpla simpatie, un "crush". Dar cand placi pe cineva si habar n-ai de ce, e dragoste adevarata. happy
Pai, ce poate sa iti placa la un baiat? thinking Pentru mine conteaza mult inteligenta. Asta e pe primul plan. Apoi, urmeaza o serie intreaga de calitati care m-ar putea atrage la un baiat (simtul umorului, siguranta de sine, romantismul, bunul simt, altruismul, etc.).
La mijlocul listei "Ce imi place la un baiat" e aspectul fizic. Pe mine ma atrage o privire misterioasa, un zambet dulce sau un mers sigur.
Pe ultimul loc, se afla posesiunile materiale. Nu prea imi pasa cati bani are, cate masini sau cate case. happy
Deci, cam asta e la minelaughing.

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Mie imi plac baietii frumoasi,inalti,cu tupeu,sinceri si romantici.
La mine conteaza foarte mult aspectul, dar conteaza si caracterul lui.
Pa, pa.

| YllyLoveCrazy a răspuns:

Mie imi place de un baiat.
Dar nu-mi place de el pentru ca arata bine(sigur conteaza si aspectul fizic)dar...imi place de el pentru ca se comporta frumos cu mine, vorbeste frumos, nu este ca alti baieti care vorbesc numai urat...
asta este parerea mea!

| Doareeusiatat a răspuns:

Pai eu una cand imi place un baiat, in primul rand cand il vad pentru prima oara trebuie sa ma atraga si fizic, apoi sa fie dragut, si sa nu fie egoist, sa fie tupeist dar nici foarte exagerat, sa ii placa si-o cateva din licrurile care imi plac mie si ar fi destul de important daca m-ar placea si el sa fiu sigura de asta si sa ma simt in siguranta cu el

| Roxanna85 a răspuns:

Pai. pentru simplu fapt k arata bine, sau k stie sa se comporte k o fatawinking