| canarita a întrebat:

Cum va dati seama daca cel de langa voi (iubit/a) este alesul/aleasa? Ma intereseaza ce anume simtiti, stiti in sufletul vostru ca este jumatatea sau cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca e "alesul" pentru ca e in mintea mea non-stop, pentru ca ma gandesc la el inainte de a ma gandi la mine, pentru ca ma face sa zambesc mereu, pentru ca e cel mai frumos barbat din lume, are cel mai minunat zambet, stie sa ma puna cu picioarele pe pemant cand imi iau zborul (la nervi), stie sa ma alinte cand am nevoie, ma intelege mereu si pentru ca simt ca nu ar avea nici un rost viata mea daca nu ar fi langa mine.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, dragostea se simte... pot sti daca e jumatatea mea dupa felul cum ne privim, cum vorbim, daca ma accepta asa cum sunt, daca ma face sa zambesc si daca atunci cand lipseste simt k totul e pierdut...

| marsy a răspuns:

Atinci cind il vezi. inima parca ar vrea sa sara din piept. iti este bine cu acea persoana. si nu ai vrea ca timpul petrecut impreuna se se termine vreodata.

| Viuvi a răspuns:

Nu cred ca pot spune mai bine decat a spus "Scarlett"
Eu i-as da funita!
Te rog da-i fundita!
hee hee
Pur si simplu simti tu, orice ar zice lumea!

| paul0013 a răspuns:

Pur si simplu simti asta, nu se poate explica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti este greu fara el/ea, in plus ai sentimentul de implinire a tuturor dorintelor deodata cind o/il vezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.orator.ro/

| pufulete02 a răspuns:

Pai mie una imi tremura picioarele cand sunt in preajma lui sau ii simt lipsa daca nu este nu stiu parerea mea este ca aceasta chestie vine de la sine