| xFaith a întrebat:

Sufar.Sufar,Sufar

Pt cine? Pt ce?

Pt un baiat de la mine din licew.

Pffff suna absurd dar m-am indragostit de el straight face

Trec in fiecare pauza pe langa el nu ma vede nu ma aude

Am stat cu colegii mei, cu gasca langa el nu ma baga in seama pentru el nu existam

Incerc sa ii atrag atentia iar el nici macar nu se uita la mine

Ma imbrac mai cool ma machez ma aranjez dar degeaba straight face

As fi fericita sa fim macar amici dar este imposibil

Stiti oare cat de greu este?

Nu va doresc sa simtiti aceeasi suferinta ca mine

Seara nici nu pot dormi din cauza lui Nu mai am pofta de mancare pffff

Am vrut sa imi descarc sufletul aici pentru ca simteam ca ma sufok

este genul de baietas de cartier cu un aier de smecher
Asta e nu voi fi niciodata cu el Nu va stii niciodata ce simt ce am simtit si ce voi simti pentru el
dati-mi un sfat va rog sad

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Daca tot iti place asa de mult de el ia-ti inima in dinti si bagate in seama cu el pur si simplu in pauza te duci la el si il intrebi ce faci va trebuii sa iti raspunda si pe urma te prezinti adica faceti cunostinta si apoi daca vrei si presupun ca vrei cerei id-ul de mess

nu va fi greu iti spun sigur ca nu va fi va greu

curaj

stii cum se spune incercarea moarte nu are
auzi macar incerci decat sa te bati cu pumnii in cap mai tarziu ca de ce nu m-am dus la el sa il intreb ce face

succes si sa auzim de binebig grinhappy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil el nu vrea sa fie cu tine si nu-i pasa sa vb cu tine e un nesimtit cu putina educatie se stie si nu merita sa te tarasti dupa el pentru ca tu suferi si el rade.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bă să mor de înţeleg.
Nu mai au voie bărbaţii să nu le placă unii oameni, şi, implicit, unele femei?!
Îmi vine să mă sui cu picioarele pe unele care acuzaţi omul că nu bagă în seamă unele personaje. Iaca! Unde scrie că trebuie să bag în seamă toate femeile din jurul meu?!
Pur şi simplu nu-mi pasă şi aşijderea nu-i pasă!
Ia încetează să te mai plângi şi încetaţi unele dintre voi să vă mai daţi pe net cu părerea cu privirea la p. a unora şi cum percep ei durerea şi să vedeţi ce bine va fi pentru toată lumea!
Chiar eşti aşa dornică?! Ia şi vorbeşte! Nu vorbeşti? Nu ţi se va vorbi!
Încetează să te mai crezi specială prin definiţie în ochii altora. Devino specială prin suma unor acţiuni personale dacă tot eşti aşa de disperată, pardon, dornică.

| Азбука a răspuns:

Versurile iti apartin, dar muzica, a carui manelist este?

| mystik a răspuns:

Salut, mikutza de tine te inteleg ft bine... sfatul meu e sa-l uiti caci te kinui in zadar si nu merita.incearca sa petreci timpul mai mult cu amicii tai, gaseste-ti aktivitatzi care sa te faca sa nu te mai gindestila el, nu mai asculta muzicaa de aia trista si nu mai plinge in perna, vezi lumea cu alti oki, priveshte si in partea altor baieti, lumea e plina de tipi care sunt ft draguti nu face sa te oprestila unul care nici nu priveshte in partea ta, invata sa gindestipozitiv si sa traiesticu speranta ca viata e frumoasa si merita traita decent, mult noroc!

| εїз a răspuns:

De ce ai lăsat atâta spaţiu?
Nu puteai să scrii şi tu doar cu un enter?
Învaţă să scrii si fară limbajul de Messenger, măcar pe un site de Întrebări şi Răspunsuri.

După povestea ta, pari o copilă, nu te mai gândi la el, nu te mai machia, pentru că nimeni nu merită atenţia altuia pentru a te îndrăgosti tu de el, uită. l, dacă vezi că nu se uită la tine şi nu te acceptă, la ce mai insişti?
Bagă. te odată în seamă cu el, cere. i numarul de telefon, vorbeşte cu el, spune. i că îl placi, dacă el îţi va răspune cu un "nu" asta e, viaţa merge înainte şi cu bune şi cu rele.
Baftă.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te cred, cel putin din faptul ca vorbesti la timpul prezent, pe cand scoala s-a terminat de o luna. Am impresia ca n-ai avut ce face si ai vrut sa starnesti compasiunea celor mici, de altfel nu cred ca ai mai mult de 15 ani, poate nici atat. In loc sa suferi atata pune mana pe carte si invata un pic de romana si gramatica, prind mai bine decat suferinta. Si altadata scrie mai strans. Succes!

| ClaraZ a răspuns:

Trebuie sa afli id ul lui de mess sau numarul de telefon. Ii dai un mesaj sau il suni si inventezi un motiv ca sa construiti o discutie.Sau pe mess e mult mai simplu, nu iti trebuie un motiv sa intri in vorba cu cineva.Cand treci pe langa el privestel in ochi.Nu trebuie sa suferi asa de devreme cand nici macar nai vorbit cu el.Asteapta sa incepeti o discutie, vezi cum se comporta cu tine, daca e dispus sa incepeti in primul rand o prietenie.Iti urez succes :*

| ladylove a răspuns:

Si eu m-am indragostit acum ceva timp de cel mai cool tip din liceu.
Am crezut ca nu va vorbi niciodata cu mine, dar nu a fost asa. Fa rost de la o cunostiinta cumuna de id-ul lui si vorbiti pe mess.In acest fel o sa cunoasteti mai bine si poate si lui o sa ii palca de tine sau poate tu vei descoperi ca nu e chiar atat de bun precum credeai.Nu fii asa trista ca nu este sfarsitul lumii cu acest baiat. Daca nu merge, stai linistita.Inseamna ca nu te merita si cu siguranta vei gasi pe cineva mai bun.
Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sai spui ce simti! poate si el simte acelasi lucru:
) incearca nu ai nimic de pierdutbig grin daca nu are acelasi sentimente pentru tinesadsad asta e mergi mai departe