| Tmcn a întrebat:

Cum vă daţi seama dacă un băiat ţine la voi sau doar flirtează? Dar în cazul fetelor? Dau fundă pentru cea mai bună opinie.

5 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Ca femeie iti dai seama mai usor daca flirteaza cu tine.Ar trebui sa simti lucrurile astea.Si ca barbat la fel, simti cand cineva te place.

| Clarity a răspuns:

Cand tine la tine ii pasa mai mult de ceea ce se intampla cu tine, de ceea ce faci tu, daca vrea doar sa se dea la tine incearca sa te tzuce sa puna mana pe tine.
Iti dai seama, nu ii asa greu, si daca ii privesti in ochii poti sa vezi diferenta dintre unu care tine la tine si unu care nu.
Si la fete la fel, fii atent la detalii si o sa iti dai seamawinking

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

Cand flirteaza este mai nepasator, plictisit etc. Daca te place iti acorda mai multa atentie, te asculta chiar daca nu intelege nimic, se poarta mai frumos...

| Anon2013 a răspuns:

Nu stiu. Si eu imi pun aceeasi intrebare in cazul fetelor. Sincer la mine iti dai seama dupa ce zic, cand dau cu flirt sunt mai plictisit nu sunt asa deschis etc. Daca chiar tin la o fata =] long story despre ceea ce fac.

| maxim77 a răspuns:

Cand tine la o fata se poarta diferit fata de celelalte fete. o trateaza altfel pe acea fata ii vb altfel. e mult mai atent cu ea si incearca sa ii faca pe plac si sa nu o supere. cand filtreaza e indiferent de ce va crede pana la urma tongue sper ca ai intelesbig grin