| canarita a întrebat:

Cum va mentineti in forma? Ce anume faceti pentru a arata bine si seducatori/seducatoare?

Răspuns Câştigător
| Encore a răspuns:

Ma ingrijesc prin toate metodele

8 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

Sport, un pic de bronz natural si crema hidratanta. big grin

| canarita explică:

Am inteles treaba cu sportul pentru a fi in forma dar pentru a fi seducatori... ce faceti, a seduce implica mai mult decat a te ingriji de aspectul fizic, tine de puterea de a deveni atractiv pentru altii, de a cuceri, a starni dorinta...

| canarita explică:

Mersi pentru raspunsuri, as ruga mult persoanele in cauza sa scrie putin mai citet sa inteleg si eu, fara acel k enervant...

| diavolitza a răspuns:

Eu ma mai mentin in forma ca cateva alergari si cateva diete, si manac fff multe fructe. iar pentru a arata bine si seducatoare ma ngrijesc si ma spal exagerat de des, im ciufulesc putin parul, ma imbrac cu haine adecvate si gata. mare branza

| just4fun_8801 a răspuns:

Sport... nu mananc toate prostiile aparute pe piata... bronz... sauna etc

| bibiank a răspuns:

Ma eu nu fac nimic chiar nimic si nu stiu km sa mai scap d unii...
da chiar nu krd k trebuie sa faci cv, depnde acum di km arati, k nu krd k ai 70 d kilograme, da totul sta in privire in mersi asta nu numai cand esti in preajma altora... fa putin p fitoasa...sau p cea care ii intelege p toti...si la glume sa ai mereu un zambet larg deskis...nu krd k trebuie sa faci cv la fizic:*:*:*:

| raluca_2686 a răspuns:

Regim si foarte mult sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport...chiar mult...stau o ora jumate la sala...si dupa aceea piscina si alergarehappy