| Liada a întrebat:

Cum va numiti iubitul?(motanas, iepuras.)ceva original va rog.merci

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
45 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Eu i spun puiu el imi spune ursuletz

| ffy a răspuns:

Cel mai dulce e :"iubitule"

| Raisa a răspuns:

Multe big grinbig grin

pinguin pufos:X
urath`u (ee asta doar asa :X)
ubix
tarfa mea masculina :X:X:angryrolling on the floor)
gandacel happy
loki mew:X ( de la loco)
ciocolatzica XD
portocala rolling on the floor
curva (ee stiti voi oh go on laughing:X)
morena :X:X (melodia :X)
ciupercuta big grinbig grin:X
ingerutz
cafelutza dulce

cam atatlaughing sper ca te-am ajutat cu ceva :*
Pupici.

| illusion a răspuns:

Mie imi zice mamutzico, micutzo, iubire si eu lui ii zice bebe, mamutoiu meu si evident iubire laughing)ii mai zic si iubi si ursuletz.doar cand imi vne cate o revelatie laughing))

| i.love.me a răspuns:

Floricica mea(il cheama florin), bebelas, cocoshel, ubitu, motanel, bebe, putica, burticuta, nasuc, gurita.botic.pufulete,limbuta...(sti, ma iau mai mult de partile corpuluilaughing )

| theodoraafi a răspuns:

Buna
prietenul meu ii plac foarte mult serpi
si ca sa il oftic ii spun"sobolan" stiu ca nu e romantic laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Noi avem, amandoi, nume, deci... le folosim.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Catzelush:X
flumosule
adolabilule
batting eyelashes

| cucu a răspuns:

Tzinand cont ca ea nu vb o vb romana si eu abia reusesc sa vb franceza. eu ii zic "gras`o" si ea ma striga bebe ...km atat.

| d_9428 a răspuns:

Eu de exemplu sunt cu un baiat de 3 anisori si de cand ne-am cunoscut ne spunem"mami","mamitul"ne place foarte mult sa ne alintam asa si mi se pare foarte original si mai ales spus cu mult drag si din tot sufletul.Cand te hotarasti in privinta unui apelativ sa ne spui si noua pentru ca acum ai de unde alege...

| Linna a răspuns:

Sufletelul meu, viata mea, iubirea mea, iubitu, my amor happy

| ivcelnaiv a răspuns:

Liada, pentru declaratii originale de iubire vezi aici http://ivcelnaiv.blogspot.com/search/label/lovez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerasul meu scumpyc, iubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il numesc "amorelu", citeodata si "masea".

| Christy_Cristina_1997 a răspuns:

Micutu,puiut,scumpicu))))