| Liada a întrebat:

Cum va numiti iubitul?(motanas, iepuras.)ceva original va rog.merci

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
45 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu ii zic pui, el imi spune pisoihappy Nu prea folosesc alinturile ce-i drept, dar sunt foarte comice si dragute pentru indragostiti!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cele mai multe forme de alint le-am vazut pe www.123urban.ro :))

| Anca a răspuns:

Si eu cu un fost ne ziceam puta laughing) Mai nasol este ca, ne scapam cu alintul si pe la cumparaturi, chefuri, intalniri cu prieteni, etc laughing)
Ne-am mai zis : iubi, puiu, bebe laughing)

De atunci nu am mai folosit cu urmatorii alintaturi de astea laughing)

M-am incarcat cu primul de prea multe laughing)
La urmatorii, simplu, pe nume. Desi uneori mai zis si iubire, dar mai mult asa la vrajeala laughing)

| catthshshshs a răspuns:

Puf, miau-miau, sufletel, puiwinking

| MikyMi a răspuns:

Ingeras.happy

| Sara a răspuns:

happy Daca e original, de ce ti'as spune? Trebuie sa vina din inima asta. Ii spun,, scumpule'',, ratushca'' puta laughing sau adorabilule!

| Barajag a răspuns:

Ursulachebig grin

| User a răspuns:

Nebuna micabatting eyelashes in puii meiiiii.

| ÅñdRa a răspuns:

Peryy ornitorincul
love struck

| ShineMe a răspuns:

Dau si eu niste idei:viata mea, iubirica, ingeras, baby, scumpete, pisoias, febletea mea,

| theodoraafi a răspuns:

Buna
prietenul meu ii plac foarte mult serpi
si ca sa il oftic ii spun"sobolan" stiu ca nu e romantic laughing

| i.love.me a răspuns:

Floricica mea(il cheama florin), bebelas, cocoshel, ubitu, motanel, bebe, putica, burticuta, nasuc, gurita.botic.pufulete,limbuta...(sti, ma iau mai mult de partile corpuluilaughing )

| hamsterx a răspuns:

Hamsterash pentru ca seamana cu unulhappy
pana la urma, saracii iubiti.sunt de la motanei la puiuti, ursuleti, etc laughing depinde cu ce il asemeni tusmug nu conteaza sa ii zici ceva original si iesit din comun, ci sa ii zici din suflet happy

| julieta a răspuns:

Guritza mea, inima mea.is mai multe, conteaza ca vin din suflet

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Noi avem, amandoi, nume, deci... le folosim.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Eu ii spun "galushca" si e haios s dragalas

| cucu a răspuns:

Tzinand cont ca ea nu vb o vb romana si eu abia reusesc sa vb franceza. eu ii zic "gras`o" si ea ma striga bebe ...km atat.

| myworldis5784 a răspuns:

Monitzica

| Raisa a răspuns:

Multe big grinbig grin

pinguin pufos:X
urath`u (ee asta doar asa :X)
ubix
tarfa mea masculina :X:X:angryrolling on the floor)
gandacel happy
loki mew:X ( de la loco)
ciocolatzica XD
portocala rolling on the floor
curva (ee stiti voi oh go on laughing:X)
morena :X:X (melodia :X)
ciupercuta big grinbig grin:X
ingerutz
cafelutza dulce

cam atatlaughing sper ca te-am ajutat cu ceva :*
Pupici.

| gabriela_3062 a răspuns:

Sufletel:X. e cel mai dragut alint^_^

| illusion a răspuns:

Mie imi zice mamutzico, micutzo, iubire si eu lui ii zice bebe, mamutoiu meu si evident iubire laughing)ii mai zic si iubi si ursuletz.doar cand imi vne cate o revelatie laughing))

| ffy a răspuns:

Cel mai dulce e :"iubitule"

| emma_6707 a răspuns:

Pisoi sau mitzuc sau matalaughing depinde de starea pe care o am... ubituthinking tontonellaughing e de toate; x

| Doa'Do a răspuns:

Cum era in reclama aia cu Puya?
"Poti sa-mi spui cum vrei, Pui, Puiutz, Pisy "...

| silver19 a răspuns:

Mie puiut mi se pare cel mai tare! il stiu de la reclama cu puya happy e super original big grin

| Linna a răspuns:

Sufletelul meu, viata mea, iubirea mea, iubitu, my amor happy

| cosima11 a răspuns:

Mie cel mai mult imi place sa ii zic minuniku` meu:X. dragoste. iubitule. dar cel ma des. bebicelbig grin:X

| unicka a răspuns:

Eu i spun puiu el imi spune ursuletz

| vampirika a răspuns:

Piu
pisoi
motso