| suntZeu a întrebat:

Cum va place fetelor sa fiti alintate tongue Dar atinse...ce zone va dau ochi peste cap tongue

14 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Mie imi place sa mi se spuna scumpa...iar cat despre zonele alea.e ceva intim, nu crezi?

| Wøodenpints a răspuns:

Altu' care vrea să învețe de pe net cum să și-o pună cu una.
Ești tu zeu, dar o să mori virgin.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dacă ţi la o fată nu ar trebui să o atingi în acele zone, dar dacă nu ce? Nu ştiai? Îi pui mâinile pe sâni, fund, dacă ai noroc şi între picioare. Doar să nu ieşi bătuthee hee

| Danysan a răspuns:

Cea mai mare prostie e sa aplici pentru actuala ceea ce ai facut cu fosta -Fetele difera la fel si zonele unde se excita cel mai mult.

| Keith a răspuns:

Esti curios? Iti raspund ca si asa nu ne cunoastem.Pe mine iubitul meu ma alinta mami sau mamasita si imi place la nebunie, cat despre atingeri, zona gatului si zona sanilor ma incita.

| Keith a răspuns (pentru Keith):

Pardon viitor sot voiam sa zic asa pentru ca locuiesc cu el si avem ganduri mari.

| mdaria a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte, cum si la baieti, depinde. Sunt unele la care le place la urechi, pe gat, sani, picioare...

| ShadeAdda a răspuns:

1. NU imi place sa fiu alintata. DELOC. Sub nicio forma. Am un nume si acela e pentru a fi rostit. (sa nu aud alinturi gen "iubi", "scumpi", "pisi" sau mai stiu eu altele ca-mi vine sa impusc pe cineva!)
2... nu o sa vorbesc despre asta. E cam intim subiectul, nu crezi? XD

| suntZeu explică (pentru ShadeAdda):

1.Te inteleg, stiu ca fetele adora sa isi auda numele, de asta nici eu nu folosesc prescurcari gen (teodora-teo)
2.Nu...nu e intim, nu e nimic prea intim sa spui ca tu de exemplu te excita zona clitoridiana sau stiu eu ce... voiam sa vad diversivitate in raspunsuri
winking Fara suparare...esti virgina? pari prea stricta si "regina inhibitilor"

| ShadeAdda a răspuns (pentru suntZeu):

Ei bine, categoric nu unui strain i-as spune lucrurile astea.winking

| annna69 a răspuns:

laughingmie imi place sa fiu sarutata pe gat in timp ce cu o mana se joaca putin mai agresiv prin parul meu si cu alta ma mangaie pe spate, toate astea in timp ce sunt deasupra
multumit?laughing))))))

| Assy99 a răspuns:

Unei fete ii place sa i se spuna scumpa, iubita, ingeras, etc. Ii place sa fie sarutata pe frunte, sa ii umble cineva prin par, dar nu sa i-l strice.

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

1. Atata timp cat iubesti pe cineva il alinti cum iti vine in minte. Mie imi place sa mi se spuna "iubita, puiu. prietenul meu imi spune inimuka:X"
2. E o intrebare cam intima dar hai sa iti raspund. Gatul:X Si cred ca oricarei fete ii place sa fie sarutata pe gat happy
Dar sincer daca vrei sa inveti de pe TPU iti pierzi timpul, mai bine inveti prin practica decat teoriewinking sper ca intelegi la ce ma refer.

| suntZeu explică (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

Stiu deja toate raspunsurile posibile pentru intrebarea a 2-a crede-ma...dar voiam sa vad ce spuneti voi, asteptam si ceva mai introvertit...sa zic asa, merci de raspuns