| mat31new a întrebat:

Buna fetelor, am o intrebare: cum va place sa fiti alintate? ce nume va place sa vi se spuna?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu-mi place deloc.
Baftă.

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Nu-mi place să mi se spună pe nume, şi nici nume siropoase, cum ar fi iubire sau iubi sau chestii din astea.

Îmi place când mi se spune pui sau bebe. Însă mi se mai spune şi în alte feluri, unele mai amuzante. laughing

O zi bună!

| mat31new explică (pentru Emmeii):

Asa, ce nume iti place sa ti se spuna?

| Deea_3705 a răspuns:

Pai iubitul meu imi spune."byta","iubirica mica"...sau imi mai spune"fai"laughing

| zurick a răspuns:

Urasc linguseala.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraNyco11 a răspuns:

Sunt preeeeeaaaaaaaaa siropoasee alintarile!

| unicornyamew a răspuns:

Salut happy.In general, fetelor le place sa fie alintate, dar depinde si de persoana de la care vine alintul.Adica,cum ar fi sa mergi pe strada si cineva sa iti spuna iubire/pisi/baby chiar daca nu te cunoaste? Mie mi se pare total aiurea. Daca vrea sa alinti o fata, trebuie sa tii cont de nivelul de prietenie la care sunteti si sa nu intreci masura.Totusi,exista si anumite fufe carora le place sa fie tratate ca si cum sunt centrul universului.Bafta in a le diferentia happy

| mat31new explică (pentru unicornyamew):

Mai intreb odata; ce nume le plac fetelor sa li se spuna?

| unicornyamew a răspuns (pentru mat31new):

Iubi,frumoasa mea, baby, papusa... poti incerca si porecle mai originale, gen ''copila lui dumnezeu'' (asa mi-a spus prietenul meulaughing) big grin