| costelady00 a întrebat:

Cum va place sa faceti xxx >: hai sa va vad sunteti multumiti de partener
>:laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu traiesc cu sexul, pentru mine fericirea sunt 2 lucruri 1º viata de sofer pe trailer si 2º playstation 3

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este o treaba prea intima ca sa o public aici doar pentru a-ti satisface tie curiozitatea! Tu de ce nu spui nimic despre tine daca astepti astfel de raspunsuri de la noi?!

| blabla5532 a răspuns:

Tu de ce nu spui nimic despre tine daca astepti astfel de raspunsuri de la noi?!

e in 00 are 10 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am facut xxx niciodata dar mi-am marit experienta sexuala cu durex select acum doua luni am facut sex pentru prima oara cu o fata care imi place si vai... ce mi-a placut sa fac asta