| ElisaAna a întrebat:

Cum vedeti o noapte de vis alaturi de persoana iubita? >:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte specială și frumoasă,
în care să-i arăt că nimeni altcineva nu o poate prețui așa cum o prețuiesc eu.

O noapte de vis între mine și persoana iubita,este o noapte care,din punctul meu de vedere,trebuie să fie confidențială.

Toți cei care au văzut întrebarea ta,s-au gândit la sex.
Pentru mine, momentele pe care le voi petrece cu persoana iubită vor fi momente speciale, mai ales dacă și ea va fi frumoasă pe interior, fiindcă frumusetea interioară nu este trecatoare. Nopțile de vis pe care le voi petrece alături de ea vor fi doar pentru mine și pentru ea, nu aş fi de acord să le povestim celorlalți.
This is it!?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un ritual de sacrificare a unei gaini in cimitir iar apoi sex pe cripta unui mormant, ce romantic

| DeathOfDreams a răspuns (pentru RAY):

Cum puii mei ești campionul zilei când fiecare răspuns al tău determină fiecare cititor să-și dea un palmface? laughing

| RAY a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Sunt pe naiba campionul zilei, am fost pe 30 Septembrie 2015, nu inteleg de ce e inca afisat asta, https://www.tpu.ro/useri

| RAY a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Ti-ai spart fata la raspunsul meu?

| DeathOfDreams a răspuns (pentru RAY):

Să-mi sparg fața era mult mai acceptabil decât să fiu atât de șocată în legătură cu lipsa de inteligență a unei persoane.

| RAY a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Buna ironia, decat sa fi socata de mine nu mai bine nu ma citesti, saracuta de tine faci riduri daca mai ma citesti

| Freya1 a răspuns:

Pai is doua variante.
1.Cumparam fast food, cipsuri, popcon si ne bagam la un film asezati comozi pe canapea inconjurati de perne si mancare.
2.Pregatesc un dormitor cu o inimioara din petale, o baie cu spume si lumanari si o cina romantica.

| Hammurabi a răspuns (pentru Freya1):

N-ai uitat nimic? rolling on the floor

| Freya1 a răspuns (pentru Hammurabi):

Ambele se termina in acelasi mod :p

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Noapte sa fie; dar persoana iubita sa nu fie de culoarea noptii.winking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Well.
Am fost la munte într-un trip cu prietenul meu pentru câteva zile și fiecare noapte a fost la fel de "de vis" ca și noaptea anterioară.
Fumat țigări pe balconul spațios, cu o priveliște genială. Liniște.
Ascultat muzică, maraton de Harry Potter, Desperados, chips-uri, jeleuri, povești, râsete. Damn.

| HadesSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Harry Potter, Desperados, chipsuri, jeleuri...wtf?laughing) Apoi v-ati leganat sa adormiti mai repede?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara pe capota masinii langa un lac. Muzica chill, povesti etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca pe un paradox in continuu conflict cu realitatea vietii...

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Ma intalnesc cu iubita mea in oras si incepem sa ne atingem subtil. Dupa aceea o iau in brate si incepem sa ne plimbam putin prin parc si ne apropiem usor, usor de un hotel. Desfacem o sticla de vin, incep sa o dezbrac si sa o sarut. Apoi un masaj erotic si poate sex. Depinde ce isi doreste ea.

| DanielPH a răspuns:

O plimbare linistita pana la lasarea serii, apoi sa gatim ceva impreuna, servim cina linistiti, intretinem o atmosfera placuta, calma, linistita, dupa aceea cate un 3 in 1, sau o cafea slaba, ne punem la un film, apoi dusulet si in pat cu noi sa ne,, relaxam". happy