| marlena2000000 a întrebat:

Cum vedeti voi sinceritatea la un baiat? adica daca va iubeste cum ati vrea sa se comporte? ce ati vrea sa faca? cum vi se par baietii care pun mana pe partile intime? ati putea s iubiti pe unul din ala absedat de segzz?

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

1.numai am incredere in sinceritatea niciunui baiat
2. daca ma iubeste,sa dovedeasca prin:sinceritate, fidelitate, incredere,
3. putin nesimtiti happy
4.in niciun caz

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Pai,in primul rand conteaza sinceritatea si loialitatea. Restul vin de la sine. Iar in legatura cu baietii care ating zonele intime,Dumnezeule, este ceva normal... Asta pentru o relatie cat de cat ok si stabila, nu pentru cele de 1saptamana. Pup