| anonim_4396 a întrebat:

Pentru băieți. Ce anume va face sa va simțiți iubiți de către iubita voastră? Adică cum ar trebui sa se comporte sau ce gesturi sau vorbe va fac sa va simțiți apreciați? Și cum ar trebui sa se comporte o fată ca sa va demonstreze ca va iubește sau intr-o relație in general. Și cum vedeți voi o iubita care e sufocanta adică ce anume o face sa fie așa?

1 răspuns:
| mateisitudor a răspuns:

Pai ma simt iubit de catre ea daca:
-incepe si ea conversatia, nu doar eu
-raspunde cu interes, adica raspunsurile ei nu sunt seci, sau foarte scurte
-isi da interesul
-ii pasa daca ceva nu merge bine
-iti trimite mesaje de buna dimineata sau de noapte buna, + emojiuri cu inimi, sau alte emojiuri care redau faptul ca tine la tine
-da dovada de gelozie. Daca e putin geloasa uneori inseamna ca te place

Intelegi ce vreau sa zic. Succes! Daca mai ai intrebari, nu ezita sa ma contactezi