| BlancaFantasma a întrebat:

Cum vi s`a parut bacul anul acesta? v-ati descurcat?

7 răspunsuri:
| Psihoyounger a răspuns:

Suntem la Dragoste/Sex, eşti chiar aşa îndrăgostită de BAC?

| arysa a răspuns:

Mie mi s-a parut usor, ma asteptam sa fie mult mai greu. Am dat la romana, istorie si geogra. Acum abia astept rezultatele. Tu ce ai facut?

| love_1456 a răspuns:

Foarte greu, am dat la romana, mate M1 si informatica(limbaj pascal)
la mate am dat'o rau de tot in bara, dar sper ca il voi trecestraight face

| love_1456 a răspuns:

darkelf45 asa e, vroiam sa continui si fac in acest domeniu, dar slabe sanse

| jora92 a răspuns:

Dat romana mate geogra.
romana stiu adica am avut noroc, din tot ce era pentru bac am invatat numa comedia si ultima noapte si ne-o venit comedia.
mate clacat masiv, m-am panicat eram in clasa cu prosti de la arte si meserii si nu m-am putut verifica si am gesit raspunsuri in prostie.
la geogra am terminat subiectu dupa 1 ora si 10 min.

| darkelf45 a răspuns:

@love limbajul pascal.banuiesc ca esti la mate-info si vrei sa fi programator sau ceva asemantator...asa acum raspunsul meu pentru intrebare: cam greu...si ma uimit ca-ti au fost da-ti afara de la examen.mi emi s-a parut destul de greut si nu stiu ce am facut:cu Dumnezeu inaintewinking

| movu a răspuns:

De aia ti s-a parut usorlaughing)