| alexvl a întrebat:

Cum vi s-a parut bacul de anul acesta? astept pareri numai de la cei care l-au dat anul acesta

Răspuns Câştigător
| bluebel a răspuns:

Mie mi s-a parut foarte usor am luat la matematica 8, 95, la romana 9, 6, iar la geografie 10, depinde de cum sa invatat nu este chiar asa greu

1 răspuns:
| anny09 a răspuns:

Cum mi s-a parut? ceva mai complicat decat ma asteptam dar nu credeam ca se va pica atat de dramatic. la romana a fost super ok, daca eram mai atenta luam mai mult (am luat 9, 30), in schimb matematica a fost o surpriza neplacuta, am lucrat foarteee mult si nu am luat decat 7, 40. la geografie recunosc ca nu am fost deloc atenta si nu am repetat prea mult (8, 35). vrei sa stii ceva in mod deosebit?