| MoxiMonny a întrebat:

Cum vi se par baietii din zodia GEMENI? Niste informatii mai amanuntite? PEntru unul nascut pe 4 iunie?

Răspuns Câştigător
| ankoro a răspuns:

Baietilor din zodia Gemeni le place FOARTE MULT sa vorbeasca.Ei sunt draguti.In cazul meu(prietenul meu e tot Gemeni) el are foarte multa grija de mine si devine gelos daca aude ca vorbesc cu baietii din clasa sau cu altii...Asta cu gelozia depinde de persoana.In principiu, baietii Gemeni tin mult la tine.happy

| kurinkita a răspuns (pentru ankoro):

De completat: pentru o perioada apoi trec la ceva mai bun. E in natura lor (a noastra). Da stiu, e naspa, dar pana pe la 26-30 de ani asta e norocul nostru.

1 răspuns: