| Tzucu a întrebat:

Cum vi se pare ca am cantat aceasta melodie?
Http://www.trilulilu.ro/alllxx/0051b853965b8d

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Super,canti bine,mai ai putin de lucrat in reste e ok, ai voce si urche muzicala, succes!

4 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Pentru inceput e oké

Răspuns utilizator avertizat
| crysty1067 a răspuns:

Canti frumos ai voe dar mai trebuie sa lucrezi putin cu corziile vocale.in rest ai voce succes

| LineGuide a răspuns:

Poti sa-mi spui cati ani ai?
Ureche muzicala ai, engleza sti(se vede dupa pronuntie), ata ca ai cantat cam in microfon si se aude respiratia(nu-i mare problema, dar trebuie evitat), UN LUCRU M-A DERANJAT:AI CANTAT STRICT PE VOCEA TA! Anumite note pot fi,, falsate'' sa sa sune bine.Astept mesaj de la tine cu:Varsta, Unde locuiesti si parerea ta despre ce ti-am spus.