| HeiSuntNati a întrebat:

Cum vi se pare ca un baiat sa sarute o fata... Si dupa sa spuna ca a sarutat-o din plictiseala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte, foarte urat.

De obicei, fata pune suflet in relatii si chestii de genul. Dar sunt multe "soiuri" daca pot sa zic asa de baieti, care sunt niste dobitoci, pur si simplu.
Adica, un sarut este un gest facut din dragoste, nu. unul purces "din plictiseala ". Daca ti s-a intamplat tie, acel baiat este un fraier si ar trebui sa nu-l mai bagi in seama cat oi trai tuwinking.

Funda puppy dog eyes?

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi se pare un lucru oribil

| Ana_4223 a răspuns:

Pai daca a zis asta unei fete in fata eu il consider cam fraier fara suparare, este un baiat de la care nu prea poti sa ai asteptari marete, cu atat mai mult nu prea ai ce sa ceri

| DakotaRoyse a răspuns:

Dacă fata e îndrăgostită de el, o să o pună de jar rău de tot, dar dacă nu, el e un... fraier straight face

| unknownn a răspuns:

Un jeg.

| CrissuCristina a răspuns:

Cred ca acel baiat e un nesimtit.

| raluk27 a răspuns:

Idiot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un plod, baiatul ala.

| Against a răspuns:

Mi se pare nesimtire

| Irena97 a răspuns:

Un mare marlan care se joaca doar cu fetele. Vrea sa le cucereasca si apoi sa se laude ca sunt moarte dupa el si trece la alta.

| Love4Music a răspuns:

Vrea doar sa para indiferent
E un prefacut

| lolylolypops a răspuns:

Stai putin!
Depinde cui spune, poate spune asta doar ca sa se dea mare sau poate este adevarat poate a vrut sa invete sa sarute, sa experimenteze sau sa vada cum saruta fata respectiva sau o iubea si ea l-a ranit cu ceva si el vrea sa se razbune spunand asta!

| Stefanyax0 a răspuns:

Nesimțit :p

| GrigorieMas a răspuns:

Foarte nasol si deplasat

| Roberto_RoBy_1998 a răspuns:

Stopp pauza... A zis ca sa te enerveze dar nu in nume de rau...

| oanaonitza26 a răspuns:

Baiatu e un tampit

| Adeluuuu a răspuns:

Eu sincer i`as fi tras o palma

| RauuuuL a răspuns:

Pur si simplu a stiut ca poate face asta
. a profitat

| skyrim a răspuns:

Este un nesimtit