| ioana1414 a întrebat:

Un baiat vrea sa ma sarute si eu nu stiu sa sarut pentru ca nu am mai sarutat niciodata si nu vreau sa il resping.Va rog explicati-mi. Funda

Răspuns Câştigător
| diaadb a răspuns:

Stai linistita aceeasi problema am avut-o si euu kiss* el va incepe sarutul iar tu trebuie sa.l imiti, deschizi usor buzele, dar ai sa vezi ca totul vine de la sine lasa-te purtata de val va fi bine :** o sa va simtiti bine amandoi, iar daca e french kisss tu trebuie doar sa-i atingi usor limba cu limba ta, nu e greu ba chiar e destul de usor
Stai linistita el va face toata treaba

11 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ridici fustita..si ii indici cu aproximatie directia!

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu prea avem noi cum sa-ti spunem sa saruti dar uitate la videoclipuri ca sa vezi cum se saruta.

| LolaLollita a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai, insa totul are un inceput.

| Ycu a răspuns:

Totul vine natural, nu trebuie sa iti faci griji nu e nici o tehnica miraculoasa. Este doar un lucru special care trebuie sa il simti nu sa il exersezi.winking Cheers.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Si mie imi era frica inainte de primul sarut...Stai linistita totul vine de la sine, te lasi puri si simplu dusa de val.Nu mai fi nelinistita...Cum spuneam vine de la sine.P.S. Sa nu te stresezi in timpul sarutului sau sa nu fi nervoasa.Simte-te bine.Succes!

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Salut! Si eu am aceiasi problema. Dar dupa parerea mea ar trebui sa ii spui ca nu stiu sa saruti, el te va intelege si te va invata. Mult succes

| xJustJuss a răspuns:

Totul vine de la sine.Incearcahappy si ai sa vezi

| Miki280 a răspuns:

Lasa totul sa curga de la sine, nu-l refuza lasa-te sarutata. Mult succes!

| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Salut. și mie mi-a fost frică de asta. prima oară și încă îmi mai este. dar pot să-ți zic că totul vine de la sine. însă dacă încă îți mai este frică tot ce trebuie să faci dacă te sărută. cu limba tu doar să ai grijă să nu bălești ( adică să nu dai salivă și să îi lingi fața), și să nu te sperii dacă durează mai mult.
Sper că te-am ajutat!

| clicksnap a răspuns:

Simplu - casti gura, scoti limba si vezi daca iti poti atinge varful nasului cu ea... haide mai ce dracu, va puneti bot in bot, cascati gurile si varati limbile ce dracu...

| Syriaa a răspuns:

Il iubesti? Ai incredere in el?
Daca da, atunci spune-i sincer ca nu stii saruta pentru ca nu ai mai facut-o niciodata. Roaga-l sa te invete. Crede-ma, se va bucura.
La fel s-a intamplat si la mine. Mama cate emotii am avut, timp de o saptamana s-a chinuit sa ma sarute pentru prima data laughing Dar nu a renuntat si nu a ras de mine. Pentru ca m-a iubit.
Deci CURAJ, explica-i cum sta treaba si totul va fi magic, sau extrem de jenant laughing
Succes!