| EuCuMine_3336 a întrebat:

sunt cu un baiat de cam o luna si ceva. el nu sta in cartierul meu...si ne vedem aproape in fiecare weekend.ideea este ca nu ne'am sarutat pana cum(unul cu celalalt)pentru ca nu prea am apucat.si sincer nu imi place sa sarit pe cineva in public.am discutat cu el.si el are aceiasi parere ca si mine despre sarut(este minunat dar scarbos). cand vorbim pe messenger el spune ca abia asteapta sa ma sarute dar nu mi se pare prea entuziasmat.

credeti ca ii e scrba sa ma sarute?

Răspuns Câştigător
| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Buna asalaughingcati ani aveti? 8poatethinking vreau sa te sarut dar e scarbos. daca persoana nu te atrage normal ca ti se pare scarbos.eu numai bot in bot as stalaughingsarutul e ceva minunat crede-mawinking

5 răspunsuri:
| Alexa_4801 a răspuns:

Sunteti de o luna si ceva impreuna si nu v-ati sarutat?:O
Vorbiti despre astahappy daca lui ii place de tine nu are de ce sa ii fie scarba oricum sunteti la inceputul unei relatii, poate ca ii mai trebuie timp sa se acolodeze cu tine si tu cu el. Incearca sa nu grabesti lucrurilehappy

| EuCuMine_3336 explică:

Mai bella avem 14 ani

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca esti cam batuta in cap? du-te acasa ce e cu intrebarile astea... daca am o zi najpa intru pe situ asta si imi trece de tot si toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine asa laughing