| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare fantezia de a face sex pe capota mașinii?

31 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca idee,nu suna rau.
Ca spectacol,sigur ar arata bine.
Dar, practic, vai de spatele tau. Daca mai e si vara, iti arzi si poponetul!
Asa ca, ai grija ce-ti doresti.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de masină. Una e pe Logan si alta pe un BMW.

| mihai69 a răspuns:

Capota motorului sau a portbagajului?

| Emilian65 a răspuns:

Daca voua va place sa faceti sex pe capota masinii, continuati sa faceti sex acolo. Mie, nu imi place si nu fac sex acolo.

| Sofer a răspuns:

Ceva incitant. Aștept vara.

| Hammurabi a răspuns:

Mi s-ar părea incitant și provocator dacă mașina nu ar fi a mea, și ar fi parcată în fața guvernului. laughing))))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Orice sex + mașină e incomod laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| iulia0514 a răspuns:

Incomod și există riscul să aluneci când ți-e lumea mai dragahappy

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

De acord, dar mai sunt si pozitii din care nu aluneca nimeni.

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

Corect dar tot incomod e si mai e și stresul de-a fi prins happy

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

Perfect de acord.
Asta e smecheria mai tare. Ca daca masina e in garaj ai risc de sufocare. Nu mai e asa palpitant.

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

Acum dacă e în garajul unui străin tot e palpitantlaughing

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

Auchhh... ma faci curios
Sa-mi pazesc garajul, nu de alta da e sub ubra batranului nuc.
Vara nu se prea vede, dar iarna... totul e la vedere.

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

Amu sa nu-mi zâci că te-o luat frica ca oi veni pe la tine prin garaj stai liniștit numa acolo pe la primăvara cautam garaje disponibilehee hee

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

Nu ma i-a frica. Intotdeauna caut solutii. Sa ne simtim cat mai bine, daca tot faci efortul de a ma vizita.
Apreciez intotdeauna astfel de momente.
Nu e nevoie de primavara afara, eu o port mereu in suflet.

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

No tulai doamnie ce fericit o sa fie bărbată-mi-o când o sa afle ca nu mai trăbă să cautam happy Multumin Dumnezo sa te îmburde în Raihee hee

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

Ca repede m-ai trimis in rai...

Merci...
Dar inca nu ma grabesc...
Las pe ceilalti sa arate drumul...
Pupacesc.

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

Pai asa zicem noi ardeleni în semn de mulțumirehappy

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

Lasa, lasa, cumnoastem si noi... ardelencuțo.
Da nici eu nu ma las mai prejos.

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

Numa sa nu te speri dacă o sa ai musafirii care îți folosesc garajulhappy
Oricum meriți un cafeihee hee

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

Nu ma supar asa repede. Mai ales ca m-am nascut cu putini neuroni, din care se pare ca am mai pierdut pe drum cativa. Asa ca nu vreau sa pierd inca ceva neuroni din cei putini ramas.
Accept cafei-ul, eu dau prajiturica de langa.

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

Perfecthappy sa ști ca și eu am o problema cu neuroni mai am doar unul singur uneori am impresia că nici asta nu funcționează la capacitate maximăhee hee

| helpforyou a răspuns (pentru iulia0514):

Si eu care credeam ca mai lucrez doar cu cel imprumutat...
Ma bucur ca nu sunt singur pe asta planeta ( cea a celor cu 1 neur-on)

| iulia0514 a răspuns (pentru helpforyou):

Nu ești singur stai liniștithappy și eu am aceeași problemalaughing

| DjSannan a răspuns:

Fantezia de a face sex pe capota unei mașini poate părea atractivă pentru unii oameni datorită senzației de aventură și pericol pe care o poate oferi. Totuși, există unele aspecte de luat în considerare înainte de a încerca aceasta.

Pentru început, este important să vă asigurați că ai consimțământul celeilalte persoane și că respectați limitele și dorințele acelei persoane. De asemenea, trebuie să luați în considerare legile și normele sociale ale locului în care vă aflați. În unele locuri, sexul în public poate fi considerat o infracțiune și poate duce la consecințe juridice neplăcute.

Este de asemenea important să vă asigurați că aveți un loc privat și sigur unde să vă duceți după ce ați terminat. Dacă aveți intenția să faceți sex pe capota unei mașini, asigurați-vă că aveți un plan de evacuare rapidă dacă cineva ar trece prin zonă sau dacă apar probleme.

În cele din urmă, este important să vă protejați sănătatea și să vă protejați partenerul prin utilizarea prezervativelor și prin luarea altor măsuri de precauție împotriva bolilor cu transmitere sexuală. Dacă luați în considerare toate aceste lucruri și vă asigurați că vă simțiți confortabil și în siguranță, atunci fantezia de a face sex pe capota unei mașini poate fi o experiență plăcută și excitantă.

| Kaonashii a răspuns:

Nu ai ce parere sa ai despre o fantezie
Dar ca act nu are cum sa fie prea comod si placut
Mie si pe bancheta din spate mi s-a parut naspa si acolo aveam cat de cat loc

| Iepuroi a răspuns:

Atâta timp cât ești în pustietate suna binewinking

| Andra4862 a răspuns:

INCOMOD dar interesant... Da' unde masina? Ca să nu fie nimeni?

| helpforyou a răspuns (pentru Andra4862):

Intersant, de acord. Dar daca nu exista riscul sa fii si prinsa, nu e adrenalina la maxim.