| princess_1786 a întrebat:

Cum vi se pare ideea ca cea mai buna prietena/prieten a/al vostru se se combine cu X-ul?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Din partea mea, i-l fac cadou cu fundita sa se asorteze cu parulbig grin
Daca e ex, am terminat orice legatura cu elwinking

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pai poate sa faca ce vrea cu fostul. M-ar supara sa stiu ca ii placea fostul meu atunci cand eu eram combinata cu el.

pa, pa.

| AnonimA a răspuns:

Eu am fost in situatia asta m-am simtit penibil adica na se sarutau in fata mea cryingdar a trecut si m-am gandit ca nu mai am eu treaba lui ca doar am pr dar este greu fte greu

| irina20 a răspuns:

Nu cred ca as fi ok, ce-a fost al meu sa fie al ei?
Adica eu l-am lasat de rau si ea-l i-a de bun?

| Ingrid16V a răspuns:

Pai eu am patit asa cevacryingm-a durut enorm...si sincer nu ma asteptam ca prietena mea cea mai buna sa-mi faca una ca astasigh
Deci nu suportam sa-i vad impreunacryingparca simteam ca se prabuseste pamantul cu minecryingE groaznic si nu doresc nimanui sa treaca prin astasad

| luciana200972 a răspuns:

Pai cred ca m-ar durea groaznic la inceput si nu stiu dc as putea sa-i vad impreuna, dar nici nu-i pot interzice prietenei dreptul la fericire, sincer e complicat dar probabil ca am ramane prietene dar a-si prefera sa nu-i vad impreuna. fii tare, undeva acolo te asteapta cineva, sufletul tau pereche, si nu trebuie decat sa-l gasesti.

Răspuns utilizator avertizat
| un copil:x a răspuns:

Aia nu e prietena adevarata, desi am observat ca se "practica" lucrul asta in ziua de azi.hee hee
Daca prietena mea cea mai buna ar face asa ceva, din momentul in care as afla, pentru mine nu ar mai fi decat o simpla cunostiinta. Niciodata nu as mai considera`o prietena mea.Fiind si orgolioasa, probabil doar "buna" i`as mai da cand as vedea`o, dar si asta, dupa ce ar trece un timpoh go on

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Acum depinde si la ce fel de prietenie te referi. Adica daca suntem doar amici nu mi-ar pasa ca doar poate sa se combine cu cine vrea dar daca suntem "iubiti" ar durea ingrozitor

| axel007 a răspuns:

Pai putin tradat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de respect in primul rand si in al doilea rand retard mintal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ea stie ca tie iti place de el ptc ca daca stie nu e o prietena

| ogre a răspuns:

Daca l-ai parasit tu, exista varianta ca el sa o faca din razbunare, dar din moment ce l-ai lasat, fii fericita... nu l-ai lasat ca merita
Dar citind si celelalta intrebare intuiesc ca este idiotul care a fugit ca un las si revin la ideea mea: Fii fericita, era langa tine cineva care nu te merita si e foarte bine ca s-a terminat.
Ca este acum cu cea mai buna prietena, el oricum a gresit fata de tine, deci la altceva nu aveai la ce sa te astepti... merge din greseli in greseli si ii raneste pe ceilalti. O va rani si pe prietena ta si este suficienta pedeapsa.
Desi este dureros... nu trebuie sa te afecteze.

| felix93 a răspuns:

E naspa!