| hgfdsa a întrebat:

Daca un prieten de-al vostru s-ar desparti de prietena lui, ati incerca sa fiti cu ea sau ati lasa-o in pace?

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca iti place de ea, ce te opreste sa incerci, fata e libera

| baru a răspuns:

Sall. Bunul simt asa ar spune. Dar, dragostea nu alege. Pa!

| RimePeHartie a răspuns:

Sa inteleg ca asta ti se intampla tie...deci:

daca ai multe lucruri in comun cu fata respectiva eu zic sa incerci dar fa in asa fel incat sa nu strici prietenia cu prietenul tau.

am fost si eu intr'o situatie d'asta numai ca eu sunt fata, prietena mea s-a suparat pe mine desi am consultat'o inainte. Spunea ca nu o deranjeaza, ca nu are nimic importiva dar nu a vb cu mine un timp.

puneti si u intrebarea: Oare el ce ar face in locu meu? acum depinde cat a tinut prietenul tau la fata respectiva sau poate mai tine

| AnnaMaria a răspuns:

As incerca sa-i dau o m...

| AnnaMaria a răspuns:

Daca as fi baiat si as avea un prieten care s-a despartit de prietenabig grin

| mogosan96 a răspuns:

Depinde de cat de bine te impaci cu prietenul tau si daca ai fro sansa. daca daca u ai sanse la ea si te mai vede si prietenu ca de dai la ea e cam grav!

| BeatriceKnowles a răspuns:

Daca ai fi un prieten bun, nu i-ai face asa ceva prietenului tau oricat de frumoasa, irezistibila.ar fi aceea fata. Intre prieteni(adevarati)nu se fake asa. Asa cum nu se face nici intre frati, surori.

| shummyalberto a răspuns:

Depinde de constinta pe care o ai cat de app esti de acel prieten si cum arata fata eu tot am constinta si nu as face asta dar daca fata e draguta, ma place si cu baiatul acela doar ma salut pe strada nu vad dc nu as fi cu acea fata ...Panglica?