| flor31 a întrebat:

Cum sa-l despart pe fostul' prieten de prietena lui? eu pe aia nu o suport, din cate am inteles ea tot il stresa pe dansul sa se combine cu ea.si stiu un baiat cedeaza foarte usor cand o fata ii cere sa se combine cu dansa

Răspuns Câştigător
| pinky_9845 a răspuns:

Eu nu te critic probabil tii la el... te-as sfatui insa sa iti indrepti privirea spre altcineva pentru ca o relatie care s`a rupt foarte rar mai poate fi ca pana in aceasta despartire. Probabil langa aceasta fata el se vede si ii place lui. Tu daca stai cu cineva trebuie sa iti placa tie nu altcuiva. O sansa pentru un nou inceput!:*

bafta multa!big hug

fundabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un baiat nu cedeaza niciodata usor daca nu place fata respectiva. Asadar, gandeste-te mai bine ce si-ar dori fostul tau prieten, fara sa tii cont de parerea ta. Din cate zici, mie mi se pare ca el isi doreste sa fie cu acea fata.

| gigiro a răspuns:

Tie nu-ti place, spre deosebire de lui. Numai femeile needucate,"de la tara", au o astfel de mentalitate. Mai ales, ca el, e "fostul".

| cryssa a răspuns:

Bai, e fostul
ce treaba ai tu cu fostul si cu actualele lui
si ce daca nu o suporti? conteaza parerea ta? chiar delocoh go on
si lasa-o pe „dansa" in treaba ei!
ca nu e alegerea ta, e exclusiv a lor
tu nu ai nici un drept sa te amesteci in relatiile lor, oricat de nereusite ar fi!
btw, get a life!laughing

| Cretaker a răspuns:

>si stiu un baiat cedeaza foarte usor cand o fata ii cere sa se combine cu dansa
>un baiat cedeaza foarte usor

Nope.jpg

| heise a răspuns:

Daca tu nu o suporti dar el da, atunci nu te poti baga ca musca-n lapte. Daca ea vrea sa se combine cu el si el nu vrea atunci poti sa ii explici acelui prieten sa o ingnore sau altceva. Poti vorbi si cu aia si sa ii spui ce te nemutumeste chiar daca e nu te va asculta, merita incercat. Daca fostul' prieten o crede inervanta sau stresanta atunci poti folosi asta ca sa ii zici verde-n fata.
Sper sa mai primesti sfaturi si sa le incerci pe toate ca sa o duci la capat.
Iti doresc mult noroc!

| crisgently a răspuns:

Ce crezi ca rezolvi daca il desparti de ea? razbunarea te-ar face sa te simti bine pe moment.accepta ca nu mai esti cu el si gata.mergi mai departe. tu ai prefera acum sa nu mai fie cu nimeni?

| DennyPerversaMica a răspuns:

Foarte simpluhappy il sarutzi(french kisssmug=p~) in fata ei si ai terminatwinking sucCeslove struck >big grin