| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare mai ok, sa aiba mai intai barbatul sau femeia orgasm intr-o partida? Voi cum faceti?

Răspuns Câştigător
| Goete a răspuns:

Deci ok e in acelasi timp, la al doilea sau al treilez orgasm a ei, daca se poate ejacula inauntru.
Daca nu, el sa se retina pana ea are cel putin un orgasm, apoi sa isi dea drumul

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In general, ambii in acelasi timp. Dar e mai greu.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este ca orgasmul sa fie concomitent, dar putini barbati ajung la performanta de a-si duce iubita la orgasm in acelasi timp cu ei.
Atunci se incepe cu preludiu bun, facut femeii findca barbatul termina repede...

| anonimuIl a răspuns:

Așa e cel mai bine - face femeia primul orgasm, se relaxează ușor, continuă bărbatul și când face femeia al 2 orgasm termină și el în același timp cu ea.
Dacă termină bărbatul primul femeia nu mai are cum să facă orgasm că nu mai are cu ce bărbatul să îi facă orgasm.

| Together a răspuns (pentru anonimuIl):

In experienta ta femeia are orgasm doar din sex vaginal? In a mea, de obicei se intampla din oral sau cu mana, foarte rar din sex propriu-zis.

| anonimuIl a răspuns (pentru Together):

Culcă-te cu femei reale și sigur o să vezi ce contează ca să aibă orgasm femeile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambii în același timp.

| Together a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar fi super dar in experienta mea, asta nu se intampla prea des. De-aia n-am inclus intre optiuni, in intrebare.

| Together a răspuns:

Sunt de acord cu voi ca ar fi ideal sa aiba amandoi in acelasi timp, dar nu despre asta e intrebarea.

| sparklingqueen a răspuns:

Ar trebui ca si barbatul si femeia sa aiba orgasm la odata.

| Kiran a răspuns:

Ea pentru ca e mai greu. la barbat in 2 minute si cu "popasuri" termina laughing
Acum depinde si daca femeia respectiva a mai avut "antecedente". prima data e asa. wow (cred) laughing

| Together a răspuns (pentru Kiran):

Asa e, unele femei au foarte greu sau chiar deloc.

Ca barbat iti scade dorinta imediat dupa orgasm, deci e mai usor sa o faci pe ea sa aiba prima, dar am vazut ca si unele femei isi pierd interesul dupa ce isi dau drumul, nu stiu ce sa cred.

| Dan2009 a răspuns:

Ideal ar fi amindoi in acelasi timp.