| CatalinIantu a întrebat:

Salutare...
Cat dureaza o partida de sex in medie?
Ce se face in cazul in care barbatul a avut orgasm iar femeia nu? Poate barbatul sa continue?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"...Poate barbatul sa continue?"
Este de preferat.

| FucktheSystem a răspuns:

Durata medie a unui act sexual propriu-zis este cuprinsa intre 3 și 13 minute, în general cam 7 minute. Aș putea spune că e o medie tristă și bine că n-am avut parte de așa ceva.

| CatalinIantu explică (pentru FucktheSystem):

Aha...deci trebuie sa dureze mai mult de 13 minute...

| FucktheSystem a răspuns (pentru CatalinIantu):

De preferat da, acum dacă nu se poate compensezi cu un oral sau altceva după, că nu e capăt de lume.

| Alexandru0007 a răspuns:

Daca barbatul a avut orgasm, ia o pauza, apoi continua.intre 15 min si 30

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu mai are cu ce sa continue, la mine intre 3-30 minute depinde a cata este.

| CatalinIantu explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Pai eu la asta ma refeream...La partide. Daca sa zicem in prima tura am rezistat 10 minute...As putea imediat sa trec la a 2a partida?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru CatalinIantu):

Dupa 25 de minute

| Felys a răspuns:

Sunt femei care nu au nicidata orgasm,asta e fiecare dupa posibilitati,nu exista un timp anume cat dureaza partida,poate fi diferita de la partida la partida la acelasi individ,odata esti mai stresat,odata mai relaxat,alta data poate esti bolnav si nu iti arde,sunt N variabile,cat priveste daca barbatul poate continua este aceeasi poveste,uneori se poate alteori nu,omul nu este robot, nu are ore fixe, are sentimente, idei, dorinte