| mihai21_7821 a întrebat:

Cum vrea o fata sa arate un baiat? Multa seriozitate va rog!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e o fata cuminte si iubeste cu adevarat ea vrea ca baiatul sa fie si el cuminte sa nu o insele sa arate binisor nici chiar frumosul lumii dar nici urat sa nu fie si cam asta e totul, sa o respecte si el sa tina la ea asa cum ea tine la el.

| oLeNNNao a răspuns:

Niciodata nu sti cu cine vei vi cum v'a arata si cum v'a fi :]. Fiekare fata are in cap cate un baiat perfect gen ochii albastri parul negru sau blond facut si asa mai departe. Si totusi nu ne love struck un baiat la fel d dotat. Si totusi nu conteaza love struck ca parca pentru tine el e perfect :] oriq ar arata :] Degeaba zici ca ce nas da sa fiu cu unu sa arete...Si pana la urma daca vei sta cu unul ca care ai vrea tu sa fie si sa arete cum vrei tu poate n'o sa fie la fel d frumos si p dinauntru;] love struck Stii nu todeauna frumusetea conteaza :] Poti sa fi frumos d pica ceru cand iesi din casa si sa sa fi prost ca bolovanu care il arunci in apa :]]. [Fundita.love struck]

| cOnTexT a răspuns:

@NamelessRose Ce frumos m'ai descris smug laughing

| Maria_7883 a răspuns:

Mihai,nu poti sa spui "cum vrea o fata" deorece automat anumita faa o sa fie obiectiva si o sa iti spuna ce i place ei pesonal nu turor. Oicum unei fete i place ca un baiat sa fie atenta cu ea,sa o inteleaga si sa o respecte,sa o intrebe de pasiunile ei si sa se inplice,de asemenea sa fie potector.Te asigu ca"frumusetea" nu vine din exterior si din interior. Odata ca o sa respecti ce ti-am zis si o sa "aplici reculile pe" fata pe care o placi aceasta te va observa si nu o sa i mai pese daca esti brunet,blond,roscat sau ca ai ochii de o anumita culoare,ca esti negru,alb,rrom, rus italian spaniol, arab.
Pur si simplu o sa te vrea aproape de ea.

| zizibela a răspuns:

Mie ii plac baietii blonzi sau sateni, sa fie inalt, sa vorbeasca frumos, sa ma respecte, sa ma asculte, sa ma inteleaga si nu stiu depinde persoana! fiecare are ceva frumos in el!

| demon a răspuns:

Ii o intrebare stupida fiecare femeie prefera anumiti barbati ex: rockaritele prefera rockeri etc...

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Mie imi plac baietii care stiu sa se impuna.Eu sunt foarte usor cucerita daca baiatul stie cum sa ma abordeze.Din punct de vedere fizic nu pot sa-ti zic prea multe ptr.ca fiecare are gustul lui.Sincer mie imi plac baietii bine facuti si brunheti

| gumaa a răspuns:

Cu par ung pana la umeri, par negru ochii caprui, rocker logik. daca iti lasi par lung pana la umeri e ok da trebuie sa ai sa faţa de rocker

| Dumnezeu_5734 a răspuns:

Fata doreşte ca băiatul să fie masculin, să se băbierească cu cuţitul şi să-şi coase rănile cu sârmă ghimpata. O fată doreşte să fie tratată violent de un mascul, să-i dicteze viaţa pentru a face greşeli în destinul, şi-aşa, premeditat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca nimeni nu are un tipar anume. Sa fie asa si asa. Depinde de la persoana la persoana. Tot ce conteaza este sa aiba ceva care te atrage. Unori poate fi doar fizicul, alte ori doar felul de a fi. Trebuie sa arate perfect in ochii fetei chiar daca toata lume il vede ''defect''. Atat si nimic mai mult

| OnlyTeardrops a răspuns:

O fata ari vrea un baiat chipes... dragut si sensibil

| Zsofia a răspuns:

Hmm,pai asta depinde de la fata la fata.Dar cred ca sunt uneori niste lucruri,pe care orice fata le-ar accepta, nu conteaza daca e mica sau mare, sau matura ori nu.Cred ca,in opinia mea,un baiat nu ar trebui sa aiba comportamentul ala de "macho" sau sa fie mitocan,etc. Sensibil(dar nu gay :d),atent cu persoana respenctiva,grijului,etc. Ceva ce le-ar face sa se simta speciale,in felul lor. Dar daca una dintre ele uraste romantismul,clar nu te duci la ea,cu cine romantica sau ceva de genu oh go on Incearca sa o cunosti,sa vezi ce-i place cu adevarat fetei respective, si incearca sa-i faci pe plac, fara sa o deranjeze happy
peace sign