| fixy a întrebat:

(pentru fete) cum ati vrea sa fie imbracat un baiat intr-un disco-club.se poate putina seriozitate...happy happythx

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pai uite:
as vrea sa fie imbracat cu o pereche de jeans negrii, un tricou alb putin stramt si un sacou din ala pana la cot, si cu o pereche de bascheti; x
uite:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

:)

5 răspunsuri:
| Yng a răspuns:

O camasha... nu tipatoare si nu roz sau eu stiu ce culori din astea. I don't want to see... jeanshi si tenesi. big grin

| d3utzsa a răspuns:

Eu prm oara cand m-am indragostit de fostul meu iubit tot in club l-am cunoscutlaughing

si era imbracat intr-un ticou alb cu o vesta neagra peste tricou, tenesi si niste blugi de aia stransi:X
nu cred ca te-am ajutat foarte tare...

| Gabriela_3094 a răspuns:

Ia sa vedem thinking Pai in primul` rand as prefera sa aiba o pereche de jeans negri sau albastri deschisi, un tricou mai stramt negru sau roz si o pereche de tenisi negri sau bascheti happy... [ in principiu tricou mai stramt daca are ceva muschiuleti laughing ]

| fixy explică:

Dar asa intr-o tinuta de vara?

| ana_9938 a răspuns:

Eu as vrea sa fie imbracat cu un tricou roz deschis strans pe el si niste blugi pana deschisi la culoare si cu niste pietici din alea pe ei

funda?smug