| anonim_4396 a întrebat:

Cunoașteți ceva pastile pentru potenta cu efect rapid, gen de la 30 de minute de la administrare?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Viagra, levitra.

| relian a răspuns:

Cialis ala e cel mai bun.Mai bun c a viagra mai bun ca orice.Il poti lua zilnic daca e cialis 5mg sau daca e doar de ocazie iei cialis 40 mg.Cialis poti lua toata viata in fiecare zi, asta daca esti activ si nu stii cand sare una peste tine laughing bine poti lua si viagra si levitra dar cel mai bun e cialis. Poti lua orginal sau generic ca e la fel de bun. Daca cumva iei una dintre astea si nu are efect atunci ai ceva probleme, infectii sau stiu si eu ce alte probleme mai sint.Bine ca trebuie sa te si atraga nitel cineva,sau si daca te gandesti la una o sa ti se intepeneasca laughing.Cel mai bune is Cialis, Viagra, Levitra, restul nu prea, sau eu asa am citit, astea se vind pe la farmacii sis de incredere.