| anonim_4396 a întrebat:

Cunoașteți niste pastile pentru potență fără prescripție medicală?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Viagra sau zelina, frecata.

| CuriousStuff a răspuns:

Majoritatea se dau fara reteta, nici nu cred ca sunt pastile pentru potenta care sa se dea numai cu reteta medicala, dar poate ma insel, oricum Viagra si cele mai cunoscute se dau fara.

| christall a răspuns:

Consultati un medic

| qest11 a răspuns:

Cel mai bun lucru pentru potenta este, o femeie frumoasa si slaba. Trebuie sa fii relaxat, mananci bine si nu exista sa ai probleme. Daca nici una dintre aceste lucruri nu sunt indeplinite, incearca sa mananci niste telina din piata, sa fii dormit putin inainte, si ceva pastile antistress. Stresul este cel mai mare dusman al potentei la barbati. Uneori am observat ca activitatea fizica intensa creste apetitul. De asta muncitorii de pe schela, obositi fiind, fluera dupa femei pe strada. Mult succes iti doresc!