| anonim_4396 a întrebat:

CUnosc de vreo 3 ani un tip cu care sunt in aceeasi clasa. sincer nu stiu ce sa cred despre relatia noastra, pentru ca uneori el se comporta foarte foarte dragut cu mine, alteori comenteaza tot ce fac ca sa ma enerveze. eu as vrea sa fim foarte buni prieteni fiindca atunci cand vorbim doar noi ne intelegem bine, dar nu as avea nimic importiva la mai mult.
inca ceva : el e posibil sa creada ca imi place de el ( e o colega care se tot baga intre noi si barfeste)

1 răspuns:
| Stefania a răspuns:

Pai darolling eyesasa sunt golegelerolling eyes