| Braker a întrebat:

Cunosc o amica, care vreau sa ma combin cu ea, o plac foarte mult, ultima data cand am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine mi-a zis ca se gandeste...nu am mai vorbit de mult cu ea de atunci, s-a combinat cu un baiat de clasa a8-a, cred ca ii plac baietii mai mari...imi dati niste sfaturi cum as putea sa o cuceresc va rog? P. S.:ea are 12, iar eu 13 ani, e foarte buna!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Daca ti-a spus ca se gandeste e clar. las-o balta! nu cred ca vrea sa fie cu tine, daca vroia iti spunea, iti dadea de inteles, nu se combina cu altul! Bafta :*

1 răspuns:
| Licuricitrist a răspuns:

Poate LaLaLaLoveAlex are dreptate sau poate sa fie un test sa vada daca tu chiar tii la ea.