| paupaulapaulina a întrebat:

Cunosc un baiat, am fost cu el impreuna insa ne-am despartit. Acum dupa 1 luna incearca sa imi ofere afectiune si imi face fel si fel de complimente si in plus am observat ca vrea ca noi sa fim din nou impreuna... Voi ce credeti despre toata situatia?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Si-a dat seama ca te regreta abia dupa ce te-a pierdut.Mai acorda-i o singura sansa insa vezi dinainte ce intentii are, daca sunt bune sau nu.Doar nu ai vrea sa se joace asa mereu cu sentimentele tale.

2 răspunsuri:
| Hirockers a răspuns:

E simplu. te place. te vrea din nou.stii cum se zice roata se intoarce. daca si tu il placi. atunci fi-ti din noi.De ce nulaughing? A constientizat ca nu ii este bine fara tine sau si-a adus aminte de tine.in orice caz oricine ar crede ASTA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te vrea inapoi pentru ca nu mai gaseste o fata ca tine crede-ma si sorumea a patit-o de aia s-a despartit de tine pentru ca fata de care ii placea nu il placea si de aia s-a intors la tine