| lizz23 a întrebat:

Cunosc un baiat cam de 4 luni si imi place dar nu il vreau neaparat ca si iubitul meu dar ma atrage de mor ce as putea sa fac sa ii dau de inteles ca nu vreau o relatie serioasa?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Fal sa inteleaga ca tu nu vrei o relatie serioasa si el va proceda la fel. Nu e nevoie sa-i zici in fata. Daca vede ca tu nu vrei o relatie serioasa... nici el nu se va omora cu relatia si vei fi fericita!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Faci sex cu el si dupa aceea il parasesti, aratandu-i ca nu doresti o relatie serioasa. Nu cred ca i-ar displacea si toata lumea va fi fericita!

| Vibrations a răspuns:

Ar trebui să existe mai multe fete ca tine

Răspuns utilizator avertizat
| FcRb1923Madalin a răspuns:

Ce bagaboanta esti laughing
pai dc nu vrei ceva serios cu el?

| lizz23 explică (pentru FcRb1923Madalin):

Ca nu prea e genul meu si ar mai fi o problema ca intre el si varamea a cam fost ceva ei spun ca nu a fost nimic dar eu nu sunt sigura prefer sa nu fie ceva serios.Nu?

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru lizz23):

Pai stai asa time out
zici ca te atrage, dar nu e genul tau thinking
cum vine asta? laughing

| lizz23 explică (pentru FcRb1923Madalin):

Pai e prea siropos prea dulce si mie de obicei nu prea imi plac astfel de baieti dar uneori se comporta intr-un alt mod...

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru lizz23):

Asa zi
iti plac bad boys. am inteles laughing