| princess_4780 a întrebat:

Cunosc un baiat de 2 ani, suntem la acceasi scoala, si cand vorbim pe mess tot imi zice iubire, dragoste, lui ii place de mine si mie de el, suntem de acceasi varsta 18 ani, el m-a intrebat o data daca il iubesc si eu i-am zis ca da dar ca pe un prieten si el a zis si ca pe un prieten? si i-am zis ca nu stiu, si el a zis ca hai lasa stiu ca ma iubescti. Oare tine la mine? Sau simte ceva pentru mine? Daca vreti careva sa vorbiti cu mine va las id meu princess_girl621.Va pup si astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| roxyema a răspuns:

Daca nu i-a placut cand iai spus ca il iubesti ca un prieten inseamna ca are ceva sentimente pentru tine...asa ca...simte ceva pentru tine...plus cum ti se adreseaza... oricine siar da seama...pup...sper sa-ti fie de folos sfatul meu...pupbig grin

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Exact cand vroiam sa-ti dau un sfat, am observat la sfarsit ca ti-ai postat id-ul. Deci not, m-am razgandit.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

1. Cu unul dintre prietenii mei cei mai bun folosesc aceleasi apelative, chiar suntem unul pentru altul "iubirea vietii". E de la sine inteles ca totul e o gluma si ca ne alintam. Dar jocul are frumusetea sa. Daca tine la tine? Nu cred, e doar un joc.
2. Id-ul tau nu isi are locul. Cine doreste sa converseze cu tine, iti va cere asta intr-un mesaj privat.

| Linda a răspuns:

Intreaba-l.

| deiutza_9183 a răspuns:

Pai poate tine oricum daca nu il intrebi ramai cu indoiala in momentul in care tea intrebat daca il iubesti trebuia sal intrebi si tu...deci astepta momentul si fa-obig grin

| adytzu_1864 a răspuns:

Poate simte ceva pentru tine, dar cand esti la scoala cum vorbeste cu tine? sau cand va intalniti cum vorbeste cu tine? daca vorbeste dulce cu tine...inseamna k simte ceva pentru tine sau vrea ceva de la tine, un sfat: nu mai posta id-ul pe siteuri...

| bebitzu a răspuns:

Parerea mea sincera e ca acest baiat tine la tine, si chiar te iubeste. Nu iti mai fie teama pentru orice nimic.:* Sper ca ti-am putut fi de ajutor intr-un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zice la misto