| AdrianCasper a întrebat:

Salut TPU
Daca o fata care este cu mine in clasa din cls 1 si acum vorbeste mereu cu mine, ne uitam la filme si radem pe seama lor, iesim in oras in grup cu prietenele ei si cu2-3 baieti.Intr-o zi a intrebat-o daca m-a placut vreodata si ea a zis doar in clasa 3, dar eu am aceeasi situatie cu un prieten coleg de clasa care zice ca ii placea de o fata doar in clasa 2 si lui si acum ii place.Cand intru pe mess persoana respectiva vorbeste numai cu mine nici nu apuc bine sa intru pe mess sa vad cine e si imi da mesaj hey ce mai faci? si ceva de genu.FAc poze cu ea si nu se impotriveaza ne deam in leagan si vorbim. Oare ma place? stiu ca la varsta mea nu trebuie sa ma preocupe asta ci scoala, dar un interes am si eu

3 răspunsuri:
| Spartanul07 a răspuns:

Frate jumate de ce ai scris nu am inteles le-ai tot sucit acolo. lasa dragostea acolo prin a 8 a9-a. si nu cred ca te place ci doar ca pe un "fratior"

| maooops a răspuns:

Hai ma lasa dragostea pe mai tarziu! bucurate de copilarie acum!

| Pawker a răspuns:

"Nu se impotriveaza" -> forma corecta : "Nu se impotriveste". DA! Te place!