Acum 4 luni un baiat care ma placea (dar nu era reciproc), mi-a cerut id-ul de mess si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar i-am zis ca nu am timp pentru o relatie. Eu in general sunt genul de persoana care incepe sa-mi placa de un baiat dupa ce il cunosc mai bine. La scoala am avut un bal, el m-a invitat la dans si eu am acceptat (de atunci a inceput sa-mi placa din ce in ce mai mult de el, si acum pot zice ca il plac foarte mult). De atunci, am devenit foarte buni amici si ne intelegem foarte bine. Inca credeam ca ma place, asa ca am incercat sa-i dau si eu putin de inteles ca il plac. Pe mess, l-am intrebat daca are prietena si a zis ca da straight face, si mai nou am dat un mass intentionat cu"ce crezi despre mine" si erau rasp gen "te iubesc etc" si el mi-a dat rasp "tin la tine ca un prieten". La scoala, il vad cu se uita des la mine si vorbim des si prietenele imi spun ca ele cred ca el ma place. Eu chiar vreau sa fiu cu el, dar nu stiu ce sa fac. Aveti sfaturi? [funditalove struck si vot:X]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii alaturi de el ^^, adica ori de cate ori are nevoie de ajutor, sau e suparat, ingrijorat, intereseaza-te ce face si cum e, si baietilor le place sa le dai atentie, dar nu il sufoca ^^"(Ex.Stii ca trebuie sa dea Teza. ureaza'i succes ...sau. vezi ca e suparat _Intreabal politicos S-a intamplat ceva? daca raspunde sec NU sau nu'i nimic poti sa'l asiguri "Daca ai nevoie sunt aici/sau te ascult " spunand asa il afci constient ca esti dispusa sa il asculti )Treptat iese iubirea la suprafata, app daca a spus ca are prietena nu-l pisa prea tarewinking. fi subtila.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar spune-i ca il placi si vrei sa fii cu el! e cea mai simpla cale