| AnemonaP a întrebat:

Cunosc un baiat din scoala cu doua clase mai mici decat mine si un an mai mic. De anul trecut mereu ne,, jucam impreuna " sa zic asa, radeam de el, anul asta ma prindea asa, ma lua in brate, si cand stateam cu o fata pe hol venea si el vb cu mine, azi m-a luat si in carca, si zicea ca-s usoara, si 2 baieti spuneau ca suntem iubiti, si azi imi mai spunea :hey, vino sa-ti arat cum ne-a decorat clasa.si zicea ca azi o sa-mi spuna,, un secret super secretos " ce credeti ca o sa-mi spuna? credeti ca ma place? De vreo 3 zile in coace am gandul asta, ca o sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el si o sa fim impreuna, si l-am visat si noaptea, daca e doar in capu meu si el ma vede ca o colega de scoala? Funda+vot

P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Tuitiiii a răspuns:

DOAMNE FRATE! toti incepeti'' cu sunteti prea mici e timp destul de sex'' DAR CINE NAIBA A SPUS ca vrea sa si-o puna cu el?!?!

Andra, eu zic ca te place, si inca te place mult happy. Accepta-i jocul daca si tu simti ceva pentru el, daca nu spune-i verde-in vata. smulge plasturele repede daca nu este nimc happy BAFTA!

2 răspunsuri:
| Denysa2012 a răspuns:

Pai na tu il placi daca da pai
1. date si tu pe langa el(flirteza cu el)
2.astepta si tu sa vezi desi eu cred ca vrea sa iasa cu tine ca sa pota flirta si el cu tine na nu stiu
succes dar eu cred ca destinul va vrea impreuna sigur

| PlayTheGame a răspuns:

Fenomene! Dupa cum vorbesti nu esti mai mare de cls a 5-6 vedeti-va de copilarie, lasati relatiile o sa aveti destul timp si de sex in liceu, nu va mai intanliti cu ani astia cand nu aveti deloc griji