| AnemonaP a întrebat:

Cunosc un baiat din scoala cu doua clase mai mici decat mine si un an mai mic. De anul trecut mereu ne,, jucam impreuna " sa zic asa, radeam de el, anul asta ma prindea asa, ma lua in brate, si cand stateam cu o fata pe hol venea si el vb cu mine, azi m-a luat si in carca, si zicea ca-s usoara, si 2 baieti spuneau ca suntem iubiti, si azi imi mai spunea :hey, vino sa-ti arat cum ne-a decorat clasa.si zicea ca azi o sa-mi spuna,, un secret super secretos " ce credeti ca o sa-mi spuna? credeti ca ma place? De vreo 3 zile in coace am gandul asta, ca o sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el si o sa fim impreuna, si l-am visat si noaptea, daca e doar in capu meu si el ma vede ca o colega de scoala? Funda+vot

P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| InuIo a răspuns:

Dupa cum ai descris "relatia voastra" te place. Dar ar fi posibil sa te vada ca pe o amica. Daca te vede doar ca pe o amica nu te da batuta, mai incerca si sa ii fi mereu alaturi. Poate asa va realiza ca il placi si poate te va placea si el. Sau daca nu ai rabdare ai putea sa ii spui ce simti dar asta ar putea strica prietenia voastra. Asta e doar sfatul meu. Succes si sper sa te placa.