| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un tip de ceva vreme si m/am indragostit de el...prima data vorbea foarte frumos cu mine si imi acodra mult timp de la o vreme simt ca e mai distant si nu ii mai pasa ce sa fac! HELP

Răspuns Câştigător
| janynn a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa fii mai misterioasa fata de el, baietilor le plac lucrurile astea la o fata, sa descopere ceva nou la ea de care sa se indragosteasca zilnic.fii putin mai indiferenta cu el, stii ca indiferenta doarewinking!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E distant pentru ca el incerca ca tu sa fii cu el si acum tu ai reactionat prea tarziu, trebuia sa-i zici mai devreme ca il placi, acum e mai complicat sa fi cu el iarasi.

| Pissy a răspuns:

Probabil s`a distantsat de tine pentru ca nu`i acordai destula atentie.