| bogdan99617 a întrebat:

.. Cunosc o fata dar nu chiar foarte mult timp ( de nici un an). Si ea s-a indragostit mult de mine. Eu pot spune ca de fiecare data cand ma gandesc sau vad o poza cu ea ma simt emotionat ( fluturi in stomac, etc.). Este posibil sa ma indragostesc si eu de ea?

Răspuns Câştigător
| Diana_7761 a răspuns:

Ai toate sansele sa ti se intample asta. Dar nu cred ca se poate intampla asa."pac" intr-o tractiune de secunda. In schimb e f. posibil sa tii la ea, sa te atasezi mult de ea.Dar este cale lunga pana la dragoste. Uite intreaba`te aceste lucruri si`ti vei dea seama daca incepi sa tii la ea : 1.Cand vorbesti cu ea, iti e frica sa nu zici ceva gresit? 2. Te gandesti macar 10-15 secunde inainte sa ii spui ceva? 3. Inainte sa o suni, repeti ce ai putea sa vorbesti cu ea? 4.Cand te atinge.sau faceti un contact.gen umaru ei LG umaru tau., simti fluturi in stomac? 5.Cand te uiti la ea, iti imaginezi sau iti doresti sa va sarutati? Daca la toate aceste intrebari raspunsul este Da, atunci incepi sa tii la ea. Daca la mai putin de 3 ai raspunsul da, atunci s-ar putea sa incepi sa tii la ea, dar nu e prea sigur. Si daca la majoritatea ai raspuns cu nu ...mai ai pana sa ajungi sa tii la ea.:* Oricum bafta multa.

1 răspuns:
| bogdan99617 explică:

Cam la toate acele intrebari raspunsul e da