| Alexutsa_2737 a întrebat:

Cunosc un tip de vreo 2 saptamani... Eu cu el suntem foarte buni prieteni. Eu cand l-am cunoscut el si prietena mea cea mai buna erau "prieteni cu beneficii". Acum nu stiu ce sa fac ca de 2 saptamani ma intalnesc cu baiatul acela in fiecare zi si mereu ma ia in brate si daca am vreo probema imediat vine si rezolva. Ieri de exemplu a fost la mine aasa si eu am vorbit cu fostul meu iubit si mi-a spus sa ma duc la el si el a spus ca eu nu o sa m-ai merg niciodata la acel baiat acasa si ca daca ma prinde pe picior gresit: gen umblu cu cineva care nu ii place lui, am iubit, beau, fumez. a spus ca ma bate... Eu il cred in stare sa faca asta pentru ca el tine la mine si mi-a spus ca el o sa fie cel mai important baiat din viata mea si ca mereu o sa imi amintesc de el. Acum eu nu stiu ce sa mai cred adica el este un fustangiu, dar gand iubeste o fata o iuubeste si ar fi in stare sa faca si crima. Eu nu inteleg la ce se refera prin faptul ca mereu o sa iti amintesti de mine, mereu o sa fiu langa tine, si tu nu i voie sa vorbesti cu alt baiat in afara de mine! Deci ce vrea sa spuna prin asta? Eu il plac foarte mult si nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
| Andreea2013 a răspuns:

Si el te place sigur! happy

0 răspunsuri: