| AllleAlexandra a întrebat:

Fostul meu prieten ma ignora : m-a sters de la prieteni de pe facebook, cand il sun nu vrea sa-mi vorbeasca si-mi inchide. Si toate astea, de cand i-am spus ca imi place de prietenul lui. Am fost 2 ani de zile impreuna si nu am motive sa cred ca nu m-a iubit. Nu dau detalii, sunt multe. Voi de ce credeti ca un baiat se comporta asa cu o fata? M-a uitat sau vrea sa ma faca sa cred ca m-a uitat?
P.S. : De fiecare data cand ne certam, el se intorcea la mine + multe alte chestii. Stiu sigur ca m-a iubit, dar ma intereseaza sa stiu daca vrea sa ma faca sa sufar sau chiar m-a uitat. Nu vreau raspunsuri de genul : "vorbeste cu el", pentru ca nu sta de vorba cu mine si nu m-ar mai lasa pe mine orgoliul sa-l sun. Funda :*.

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

E gelos, normal. Dupa o relatie de 2 ani in care el a tinut mult la tine sa afle asa deodata ca tie iti place de fapt de un prieten de-al lui nu e tocmai usor.
Acum depinde si de felul lui de-a fi. Poate vrea sa te uite si de asta te evita. Daca zici ca nu vrea sa vorbeasca cu tine, pune pe cineva sa intrebe.
Bafta!

| 1aprilie a răspuns:

Cred ca vrea sa te faca sa suferi mai ales ca iai spus ca-ti place si de prietenul lui